wtorek, 29 listopada 2011

Aniołek z makaronu & sutasz

Witam Was :)
W końcu mogę napisać w miarę aktualnego posta a nie tylko o nadrabianiu zaległości :)
Jako pierwszy chcę Wam zaprezentować komplet sutaszowej biżuterii-kolczyki,które powstały jakiś czas temu i naszyjnik...Wszystko w tonacji biało-perłowo-srebrnej, z powodzeniem mogłoby funkcjonować jako ślubna biżuteria z sutaszu :) Poniżej jeszcze fotka naszyjnika na szyi manekina-ponieważ dopiero wtedy naszyjnik układa się i prezentuje tak, jak powinien :) A tutaj przedstawiam kolczyki-maski weneckie w sutaszu...maski maleńkie-najmniejsze jakie do tej pory zrobiłam...stylem i kolorem kojarzą mi się z orientem, stąd otrzymały nazwę 'Oriental' :) Wykonany zostały na specjalne zamówienie ;) Mam cichą nadzieję, że mimo nierówności spodobają się ;) A oto najnowsza i najbardziej aktualna wersja aniołka z makaronu. Zamarzyło mi się wprowadzić jeszcze kilka dodatkowych zmian do poprzedniej wersji i tak powstał oto taki ok. 10 centymetrowy aniołek. I rzecz jasna wykonany w 100% z makaronu, według mojego pomysłu :) Już wiem,że powstanie ich więcej, bo zaplanowałam także inne 'makaronowe przedsięwzięcie', które -mam nadzieję-już niebawem będę mogła Wam zaprezentować :)


7 komentarzy:

 1. Kolia sutaszowa jest przepiękna!
  Aniołek bardzo pomysłowy i taki miluśki! Wszystko rospoznałam, tylko nie wiem, z czego twarzyczkę ma...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolia i kolczyki- maski cudowne! Pięknie wykonane!
  Aniołek bardzo pomysłowy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulino, jesteś niesamowita!!!To ja tu marne kolczyczki dziergam po 3 dni, a Ty taki komplet przedstawiłaś, że nawet nie chcę myśleć ile Cię to pracy kosztowało!!!Efekt niesamowity, komplecik prezentuje się cuuudnie!!!
  A przy kolczykach to nie wiem o jakich nierównościach mówisz, bo u mnie na monitorze wszystko jest bardzo proste!!!:))A poza tym hand made ma swoje prawa;))
  A aniołek jest taki anielsko słodki, że czapki z głów!!!:))
  Pozdrowienia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. mmm cudownie:) pierwsze zdjęcia mnie urzekły...faktycznie może funkcjonować jako biżuteria ślubna...fantastyczny naszyjnik!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest śliczny i niesamowite ze caly z makaronu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na widok tych cudeniek -zaniemówiłam.

  OdpowiedzUsuń
 7. pierwszy komplet jest przepiękny... zaniemówiłam...

  OdpowiedzUsuń